درب‌ گاراژ چند تکه | ۸مزیت برتر

درب‌ گاراژ چند تکه | ۸مزیت برتر

درب گاراژ چند تکه یا همان درب سکشنال یکی از محبوب ترین انواع درب اتوماتیک است که امروزه در بازار جدید است و متقاضیان زیادی دارد.

زمانی که حرف ساختمان‌های خانگی یا اداری در میان است امنیت زیبایی و آرامش بخش مهمی از پارامترهای انتخاب درب گاراژ چند تکه است. برای محیط‌های خانگی، اداری و تجاری ایمن کردن ماشین و دارایی‌های دیگر در گاراژ وظیفه‌ای حائز اهمیت بوده و به همین دلیل سرمایه گذاری بر روی درب پارکینگ خیلی مهم است.در بین گزینه های پیش رویتان درب سکشنال پارکینگی(زیر سقفی) بهترین انتخاب برای شما است. اما چگونه؟

درب گاراژ چند تکه

درب سکشنال که با نام درب ریلی برقی و یا درب زیر سقفی هم خوانده می‌شود از یک سری پانل ها تشکیل شده است که با باز شدن به سمت بالا و روی سقف جمع می‌شود. آنها به طور معمول از فولاد، آلومینیوم، مس یا پلی اتیلن ساخته می‌شوند. درب سکشنال معمولا به همان اندازه درب یک تکه استاندارد فضای داخلی گاراژ را اشغال می کند. این درب دارای مزایای مشخصی نسبت به مدل های معمول و ساده است. در این مقاله، ما چندین مزیت قابل توجه درب گاراژ چند تکه را با شما به اشتراک می‌گذاریم.

درب سکشنال

 

هشت مزیت که شما را به سرمایه گذاری بر روی درب‌ گاراژ چند تکه ( درب پارکینگی زیر سقفی) وا می‌دارند

  • ذخیره فضا

درب سکشنال به فضای بیرون از گاراژ نیازی ندارد. این درب‌ها به صورت عمودی باز و بسته می‌شوند. مزیت این ویژگی در دسترسی و استفاده از فضای اطراف درب برای هر فرد می‌باشد. این به این معنی است که یک ماشین می‌تواند بسیار نزدیک به درب گاراژ در مقایسه با درب گاراژ تک پانل پارک کند. این ویژگی برای کسانی که فضای پارک کوتاهی دارند بسیار مناسب است.

  • استحکام بالا

در طراحی درب گاراژ چند تکه، هر پانل مستقیما به ریل درب متصل می‌شود. این عملکرد باعث می‌شود درب شما نسبت به گزینه های دیگر بسیار مطمئن تر و کمتر مستعد شکستن باشد. درب سکشنال، به ویژه درب ساخته شده از فولاد گالوانیزه یا پلی اتیلن، استحکام فوق العاده ای دارد. این نوع از درب‌ها با لایه فوم پلی‌اورتان عایق ارائه می‌شوند تا دوام بیشتری داشته باشند.

  • بالاترین ایمنی در درب‌های اتوماتیک 

درب گاراژ چند تکه در مقایسه با گزینه های دیگر، به ویژه درب های تک پانلی یا یک تکه ای موجود در بازار، عملکرد بسیار نرم و آرامی دارد. یک درب سکشنال با کیفیت بالا می تواند به آرامی و بی صدا باز و بست شود، زیرا هر پنل به طور جداگانه به ریل متصل است.

درب سکشنال ورنا همچنین دارای یک ویژگی ایمنی خاص است. این قابلیت جهت جلوگیری از به دام افتادن انگشتان بین پانل ها و مطابق با همه مقررات موجود در انگلیس و اتحادیه اروپا می‌باشد. بنابراین می‌توانید مطمئن باشید که یک محصول با کیفیت خریداری می‌کنید.

شما باید در سیستم ایمنی خود در تمامی ورودی ‌های ساختمان سرمایه گذاری ‌های مناسبی را انجام دهید. در این صورت از دارایی‌ها و مهمتر از آن از خانواده خود محافظت کرده‌اید. زمانی که از درب‌های گاراژ ( درب پارکینگی زیر سقفی) چند تکه استفاده می‌کنید، ایمنی ورودی خود را چندین برابر می‌کنید. ورود سارقین را بیش از پیش سخت‌تر می‌کنید. این امر بسیار مهم است، چرا که می‌تواند  قبل از وارد شدن سارق به داخل  پلیس و اهل خانه را خبر کند. قابلیت آنتی کرش + فتوسل + پاراشوت بالاترین امنیت را برای مصرف کننده به ارمغان می‌آورد. ضریب امنیتی در واقع یکی از مهم ترین پارامترهای  انتخاب درب پارکینگ  زیر سقفی شما می باشد.

  • بالاترین عایق دمایی

به طور معمول قسمت ورودی درب گاراژ جایی است که بیشترین گرما یا سرما از این قسمت خارج می شود. در نتیجه، درب سکشنال زیر سقفی یک انتخاب عالی است، به خصوص زمانی که می‌خواهید دمای گاراژ را گرم نگه دارید. 

گاراژ بخشی از کل خانه است. حفاظت از دارایی‌ های در مقابل عوامل مختلف  بسیار مهم است. درب های زیر سقفی ورنا گاراژ شما را در مقابل عوامل طبیعی بیرونی مانند رطوبت گرما سرما و حیوانات موذی و غیر طبیعی مانند سیل و زلزله و آتش سوزی محافظت می‌کند. درب گاراژ چند تکه به شما کمک خواهد کرد از دارایی‌های خود محافظت کنید. همچنین در مصرف انرژی و هزینه های مرتبط صرفه جویی کنید.

  •  کارایی عالی برای ورودی‌های کوچک

در محله ‌هایی که مسیر های بزرگی برای ماشین ندارند، نصب کردن درب گاراژ با اندازه مناسب بسیار ضروری خواهد بود. در این مواقع راحتی بیشتری در چنین فضاهای باریکی خواهید داشت. اگر بخواهید ماشین خود را پارک کنید و با تلاش زیاد ماشین را از گاراژ بیرون بیاورید، این احتمال وجود دارد که در صورت داشتن درب گاراژ معمولی دچار مشکل شوید. اگر از درب‌های چند تکه (درب زیرسقفی) استفاده کنید، این مزیت را خواهید داشت تا مستقیما و بدون هیچ مشکلی از تمام فضای ورودی استفاده کنید، چرا که آنها به جای داخل یا بیرون به سمت بالا باز می‌شوند. این یک مزیت بزرگ می‌باشد.  بدین صورت فضای کافی را برای پارک ماشین خود در اختیار خواهید داشت، بدون اینکه نگران آسیب به آن باشید.

  •  قابلیت سازگاری با فضاهای نامناسب

اگر ورودی گاراژ شما تاحدی نا متعارف است، پیدا کردن دربی که نیازهای شما را برآورده کند تا حدودی سخت خواهد بود. اما درب‌ گاراژ چند تکه بر خلاف درب فلزی می‌تواند به سادگی در همه جا کار کند. حتی در شرایطی که ورودی، در قسمت رمپ یا فضای اصلی پارکینگ باشد. بهتر است یک عکس از ورودی خود بگیرید و آن را برای کارشناسان شرکت ورنا بفرستید تا پیشنهادات بهتری در مورد انتخاب درب زیرسقفی خود دریافت کنید.

  •  استفاده آسان

درب گاراژ چند تکه

درب‌ گاراژ چند تکه ویژگی‌ های مختلفی مانند استفاده از مواد سبک، عملکرد جمع و جور و استفاده از ایمنی جانبی دارند. همین امر استفاده از آنها را بسیار ساده‌تر می‌کند. استفاده از این درب‌ها برای همه اشخاص بسیار آسان بوده است. به همین دلیل افراد سالمند و حتی بچه‌ها نیز به راحتی می‌توانند از آنها استفاده کنند.

  •  جذابیت ظاهری

درب سکشنال

شما می توانید درب‌ گاراژ را در طرح‌ها و رنگ ‌های متنوعی سفارش دهید. همچنین این دربها می‌توانند به صورت طرح جدید یا قدیم باشند. شما به راحتی می‌توانید نمای خانه خود را با آنها سازگار کنید تا در زمان باز و بسته کردن آنها جذابیت خانه خود را بیشتر کنید. برای اینکه جذابیت آنها را به حالت حداکثر برسانید، این امکان را در اختیار  دارید که که در پنل بالایی آنها از یک پنجره استفاده کنید. این نوع از درب های پارکینگ سکشنال به دلیل تنوع، متناسب هر سلیقه ای در طرح و رنگ با انواع نماهای ساختمانی همخوانی دارد و مهندسین در این امر قابلیت های انتخاب بالایی دارند

نکاتی در مورد اپراتور

ساختمان های اداری و مسکونی در مورد بازکننده‌ های الکتریکی یا دستی سلایق مختلفی دارند. مزیت اصلی درب‌ گاراژ چند تکه این است که این نوع از درب ها قابلیت باز و بست هر دو حالت دستی و برقی را به مصرف کننده می‌دهد. درب برقی پارکینگ به مراتب کار را آسانتر می‌کند. اما در شرایط اضطرار نیاز به باز کردن درب به صورت دستی می‌باشد. برای اتخاذ بهترین تصمیم در مورد انتخاب موتور درب ریلی به شرکت ورنا سر بزنید تا در صورت تمایل بتوانیم بهترین گزینه را هم در زمینه درب ساختمان و هم در مورد موتور درب سکشنال  به شما پیشنهاد دهیم.

جمع بندی 

به طور کلی انتخاب درب با توجه به نوع تردد و کاربری آن صورت می‌گیرد. با این وجود می‌توان نتیجه گرفت که با توجه به آنچه در مورد درب گاراژ چند تکه (سکشنال) گفته شد، این نوع درب بهترین گزینه یرای پارکینگ یا گاراژ تلقی می‌شود. شرکت ورنا مفتخر است با 20 سال سابقه انواع پکیج درب سکشنال صنعتی و پارکینگی را ارائه دهد. ورنادر خدمات پس از فروش و تامین قطعات اعم از موتور درب سکشنال و انواع یراق‌الات را نیز ارائه می‌دهد. در صورت نیاز به مشاوره و خرید درب سکشنال با ورنادر تماس بگیرید. اطلاعات تماس در وب سایت و صفحات مجازی ما موجود می‌باشد. با ما تماس بگیرید.

یک دیدگاه بنویسید.

  1. درب گاراژ چند تکه از نظر توزیع و گستردگی روز به روز در حال افزایشه. البته سالهاست در اروپا و امریکا استفاده میشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شروع گفتگو
ورنادُر تولید کننده انواع درب سکشنال
سلام
در ساعات کاری پاسخگوی شما هستیم