درب سکشنال پارکینگی

درب سکشنال پارکینگی (زیرسقفی) از مدرن‌ترین و جدیدترین انواع درب‌های اتوماتیک به‌شمار می‌روند که با توجه به کیفیت، کارایی و زیبایی خاصی که به نمای ساختمان می‌دهند توسط معماران و مهندسان ساختمان جهت درب ورودی پارکینگ ساختمان‌ها و ادارات استفاده می‌شود.

نحوه‌ی بازشدن درب سکشنال پارکینگی به صورت ۹۰درجه از حالت افقی به حالت عمودی و بالعکس است. همین موضوع باعث شده تا این درب‌ها را مناسب فضاهای محدود، با ارتفاع کم نماید زیرا امکان تردد وسایل نقلیه را بدون نگرانی فراهم می‌کند. هنگام نصب و تنظیم دقیق، برخلاف سایر درب‌های پارکینگ، درب سکشنال می‌تواند حرکت کاملی از طریق عرض و ارتفاع درب داشته‌باشد.
پنل‌های درب به سمت بالا به‌صورت منحنی باز می‌شوند و سپس به داخل سقف گاراژ بازمی‌گردند. معمولا درب‌ سکشنال از دولایه استاندارد با پوشش رنگ الکترو‌استاتیک همراه با پنل‌هایی با فوم عایق پلی‌پورتان به ضخامت ۴۰ میلی‌متر تشکیل شده‌اند که باعث شده درب‌های سکشنال پارکینگی به عایق‌های خوبی برای صوت و حرارت تبدیل شوند. جنس پنل‌ها ازفولاد گالوانیزه است که باعث استحکام و ماندگاری محصول می‌شوند.

عرض این درب‌ها براساس فضای پارکینگ می‌تواند تغییر نماید. سیستم فنر این درب‌ها عملکردی نرم و بی‌صدا در مقایسه با سایر درب‌های اتوماتیک دارد.

درب‌ سکشنال پارکینگی با‌توجه به طراحی چشم‌نوازی که دارد با انواع نمای ساختمان هم‌خوانی دارد. این درب‌ها دارای پنل‌های متعدد در طرح و رنگ‌های متناسب با هر نوع سلیقه‌ای هستند.این درب‌ها عایق صدا و دما هستند و از ورود حشرات و حیوانات موذی جلوگیری می‌کنند. این درب‌ها به‌دلیل سیستم پاراشوت و فتوسل از سرعت و امنیت بالایی برخوردار هستند. همچنین مجهز به سنسور حرکتی و مادون‌قرمز در برخورد با موانع نیز می‌باشند تا در صورت برخورد با مانع سریع به عقب برگردد و از ایجاد حادثه جلوگیری نمایند.

 یراق‌آلات درب‌های سکشنال پارکینگی در برابر فرسایش و آب‌و‌هواهای مختلف بسیار مقاوم است. این درب‌ها از امنیت بالایی برخورداند و مانع از ورود سارقین می‌شود.علاوه‌بر این در هنگام قطع برق نیز به دلیل داشتن سیستم خلاص کن دستی امکان باز و بسته‌شدن درب وجود دارد.

0
مشتری های راضی درب سکشنال پارکینگی
0
مشتری های درب سکشنال پارکینگی
0
پروژه های در حال انجام درب سکشنال پارکینگی
شرکت ورنا تولید کننده انواع درب های سکشنال پارکینگی و صنایع وابسته طی سالها فعالیت این افتخار را دارد که بالاترین نرخ رضایتمندی را بین تولید کنندگان درب سکشنال دارا باشد. اگر شما هم می خواهید به مشتریان ما بپیوندید کافی است با شماره تماس    09129612834    تماس و یا جهت سفارش آنلاین درب سکشنال روی دکمه زیر کلیک فرمایید.

 

تماس-با-ما

شروع گفتگو
ورنادُر تولید کننده انواع درب سکشنال
سلام
در ساعات کاری پاسخگوی شما هستیم