درب سکشنال صنعتی

درب سکشنال صنعتی نمونه‌ای از دربهای سکشنال و نسل جدیدی از درب‌های اتوماتیک هستند که به‌دلیل مزایای بالا و صرفه اقتصادی که دارند در مکان‌های بزرگ صنعتی و پرتردد مانند مراکز خرید، نمایشگاه‌ها، کارخانجات، ورودی های اصلی، رمپ های بارگیری، پالایشگاه ها، مراکز آتش نشانی، سردخانه ها، انبارها و یا حتی سوله ها به عنوان درب سوله صنعتی کاربرد فراوان دارد. به این درب ها درب زیر سقفی سکشنال صنعتی نیز می گویند که البته این اصطلاح اشتباه است، چرا که درب صنعتی سکشنال فقط مختص به حالت زیر سقفی نبوده و انواع مختلفی را دارا می باشد که در ادامه به آن اشاره می کنیم.

درب سکشنال صنعتی ورنادر ساخت این درب‌ها حساسیت بیشتری به‌خرج می‌رود تا علاوه بر دارا بودن امنیت بالا، عایق حرارتی نیز باشند. این درب‌ها سرعت نسبی بالاتری نیز دارند.

درب اتوماتیک صنعتی سکشنال همانند درب های سکشنال پارکینگی از تعدادی پنل تشکیل شده اند که روی هم قرار گرفته و بسته به نوع درب سکشنال صنعتی و فضایی که درب در آنجا نصب می گردد در مسیر مشخصی در درون ریل ها حرکت می کند که این حرکت توسط موتور صنعتی ورنا و به وسیله سیم بکسل های قوی و فنرهای خاص صورت می پذیرد. از این رو به درب های سکشنال صنعتی، درب صنعتی ریلی نیز اطلاق می گردد.

industrial sectional door

روش بازشدن این درب‌ها بصورت عمودی است و از چندین پنل مقاوم دربرابر ضربه و دمای بالا تشکیل شده است. درب‌های سکشنال صنعتی معمولا در ورودی‌هایی استفاده می‌شود که ارتفاع بیش از  ۳ متر دارند. طیف بزرگی از کارخانه‌ها، نیروگاه‌ها و پالایشگاه‌های صنعتی، مراکز آتش‌نشانی و سوله‌ها در حال حاضر از درب‌های سکشنال صنعتی ورنا استفاده می‌کنند.

در ساخت انواع درب های صنعتی سکشنال حساسیت بیشتری به ‌خرج می‌رود تا علاوه بر دارا بودن امنیت بالا، عایق حرارتی نیز باشند. درب صنعتی اتوماتیک سکشنال سرعت نسبی بالاتری نیز نسبت به دربهای سکشنال پارکینگی دارد و در رنگ‌ها و طرح‌های مختلفی قابل تهیه بوده که بسته به محل و مکان مورد نظر قابلیت سازگاری از نظر رنگ و طرح با مشاغل مورد نظر را داراست. به عنوان مثال برای مراکز آتش نشانی می توان از پنل های صنعتی به رنگ قرمز استفاده نمود.

vernadoor

جنس ساندویچ پنل به کار رفته در درب های سکشنال صنعتی از فولاد گالوانیزه با پوشش رنگ الکتروستاتیک در لایه بیرونی و کوتینگ شده در قسمت داخلی به همراه لایه میانی فوم پلی اورتان بوده که در اندازه های پنل به عرض 50 و 61 سانتی متر قابل تهیه است. پنل مایکروریب بیشترین کاربرد را در درب های صنعتی سکشنال دارند. هر چند بسته به سلیقه مشتری از انواع پنل های دیگر نیز می توان استفاده نمود.

پنل مایکروریب ورنا

دربهای سکشنال صنعتی به دلیل اندازه بزرگی که دارند معمولا فضای زیادی از نمای ساختمان و یا مراکز صنعتی را اشغال می کنند به همین دلیل نقش عمده ای در ذخیره مصرف انرژی دارند و این امر به سبب جنس پنلها و لاستیک های هوابندی که در اطراف درب استفاده گردیده درصد بالایی از انرژی را ذخیره نموده و مانع هدر رفت آن می گردد. بیشتر ساختمان ها و انبارهای تجاری و صنعتی از درب سکشنال صنعتی با کیفیت خوب بیشترین سود را می برند زیرا در صورت نیاز به ثابت نگه داشتن درجه حرارت و جو ساختمان حتی الامکان در سطح بسیار بالایی آب بندی و عایق بندی می شود.

لاستیک هوابند درب ورنا

دربهای صنعتی سکشنال ورنا ، چندین سال کار بدون دردسر را با تمام اجزای قابل استفاده فراهم می کند و عملا نیازی به سرویس خاصی ندارد و این بزرگترین مزیت این دربها نسبت به دربهای رول فرمینگ و یا سایر دربهای مشابه می باشد.

درب سکشنال صنعتی علاوه‌بر داشتن تمام ویژگی‌های درب سکشنال ویژگی‌های منحصر‌به فردی نظیر سرعت عملکرد بالا و عایق بودن برای صدا و دما را نیز دارد.این درب ها قابلیت استفاده در دمای بین ۱۰- درجه تا ۹۰ درجه را دارد .در درب‌های سکشنال صنعتی تمام یراق آلات از جنس آلومینیوم و آهن گالوانیزه می‌باشد. مزایای درب سکشنال صنعتی به صورت تیتروار در پایین آورده شده است.

 • امنیت و سرعت بالا
 • تردد نامحدود
 • زیبایی منحصر به فرد
 • مقاومت بالا و اصطحکاک کم
 • عایق دما ( 20- تا 60+ درجه سانتیگراد )
 • عایق قدرتمند در برابر صدا
 • ذخیره انرژی
 • مدل های متنوع ( از لحاظ ظاهری و کارایی )
 • دارای سنسور حرکتی و لبه حساس جهت جلوگیری از برخورد با موانع

تمامی این مزایا باعث گردیده تا درب سکشنال صنعتی بهترین انتخاب به عنوان درب برقی صنعتی و یا درب کرکره ای برقی صنعتی باشد.

جهت جلوگیری از ورود گرد و غبار، در فواصل بین بدنه درب و ریل‌ها  از لاستیک درزگیر سیلیکونی استفاده شده است. این درب‌ها مجهز به حسگر کنترل سرعت می‌باشد. این درب‌ها از هدر رفت انرژی جلوگیری می‌کنند به همین علت گزینه‌ی مناسبی برای استفاده در سردخانه‌ها به حساب می‌آیند.

انواع درب سکشنال صنعتی

دربهای سکشنال صنعتی بر اساس نوع کاربرد و محل نصب آن به سه دسته تقسیم می شوند:

 • درب صنعتی نرمال
 • درب صنعتی ورتیکال
 • درب صنعتی هایلیفت

درب سکشنال صنعتی نرمال

این درب نرمال نمونه ای از دربهای سکشنال صنعتی بوده که از لحاظ ظاهری بسیار شبیه به نمونه درب سکشنال نرمال پارکینگی است، با این تفاوت که در ابعاد بزرگتری نسبت به مشابه پارکینگی بوده و همچنین از موتور صنعتی بهره می برد. مطابق شکل ، مسیر باز و بسته شدن درب سکشنال صنعتی نرمال بصورت عمودی و افقی و یا عمودی و شیبدار می باشد که درب پس از طی مسیرعمودی بر روی ریل ها یا بصورت نود درجه و یا بصورت شیب دار در زیر سقف  قرار می گیرد.

انواع درب سکشنال صنعتی نرمال

 • نرمال فنر جلو

همانگونه که در شکل مشخص است در درب صنعتی نرمال فنر جلو، فنربندی در قسمت جلوی درب بوده و به طور کلی یراق آلات و جنس مواد مصرفی در هر چهار نوع یکسان بوده و فقط در سیستم فنربندی و قسمت کمی از سیستم با هم مغایرت دارند.

نرمال-صنعتی-فنرجلو

 • نرمال فنر عقب

سیستم فنربندی در این نوع درب در قسمت عقب جاگذاری می گردد و در مواردی که با محدودیت ارتفاع مواجه باشیم از این نوع فنر بندی استفاده می گردد. در این نوع سیستم فنربندی طول سیم بکسل مصرفی نسبت به نوع فنر جلو بیشتر است.

نرمال صنعتی فنر عقب

 • نرمال شیبدار فنر جلو

در مکان هایی که ورودی آن ها به صورت شیبدار باشد از این نوع درب ها استفاده می گردد.

نرمال صنعتی شیبدار فنر جلو

 

 • نرمال شیبدار فنر عقب

نرمال صنعتی شیبدار فنر عقب

 

درب سکشنال صنعتی ورتیکال

درب سکشنال صنعتی ورتیکال همانگونه که از نامش مشخص است بصورت عمودی باز و بسته می شود. به این نوع درب ها درب گیوتینی نیز گفته می شود و در مکان هایی که محدودیت ارتفاع نداشته باشند استفاده می گردد و از لحاظ ایمنی نیز از درجه بالایی برخوردار هستند چرا که درب در هنگام باز شدن مانند نمونه نرمال صنعتی به زیر سقف جمع نمی شود.

انواع درب سکشنال صنعتی ورتیکال

 • ورتیکال فنر پایین

ورتیکال فنر پایین

 • ورتیکال فنر بالا

ورتیکال فنر بالا

 • ورتیکال رمپ

ورتیکال رمپ

درب سکشنال صنعتی هایلیفت

دربهای صنعتی سکشنال هایلیفت از لحاظ شکل ظاهری تقریبا شبیه نمونه نرمال بوده با این تفاوت که در این نمونه پنل ها مانند نمونه نرمال بلافاصله زیر سقف جمع نمی شوند و ابتدا مسیری را به صورت عمودی طی کرده و بعد در زیر سقف قرار می گیرند. بنابراین این مسیر حرکتی باعث می شود تا در زمان باز شدن کامل درب،تعدادی از پنل ها به حالت عمودی و تعدادی به حالت افقی در زیر سقف قرار گیرد. و این حالت باعث می شود وزن کمتری از پنل ها بر روی ریل افقی قرار گرفته و فشار کمتری را متحمل شود.

انواع درب صنعتی هایلیفت

 • هایلیفت فنر بالا

هایلیفت فنر بالا

 • هایلیفت فنر پایین

هایلیفت فنر پایین

 • هایلیفت شیبدار

هایلیفت شیبدار

 • هایلیفت رمپ

هایلیفت رمپ

 

به طور کلی درب‌های سکشنال صنعتی معمولا در ورودی‌هایی استفاده می‌شود که ارتفاع بیش از  ۳ متر دارند. طیف بزرگی از کارخانه‌ها، نیروگاه‌ها و پالایشگاه ‌های صنعتی، مراکز آتش‌نشانی و سوله ‌ها در حال حاضر از درب‌های سکشنال صنعتی ورنا استفاده می‌کنند.

درب سکشنال صنعتی علاوه‌بر داشتن تمام ویژگی‌های درب سکشنال، ویژگی‌های منحصر‌به فردی نظیر سرعت عملکرد بالا و عایق بودن برای صدا و دما را نیز دارد. این درب ها قابلیت استفاده در دمای بین ۱۰- درجه تا ۹۰ درجه را دارد .در درب‌های سکشنال صنعتی تمام یراق آلات از جنس آلومینیوم و آهن گالوانیزه می‌باشد. جهت جلوگیری از ورود گرد و غبار، در فواصل بین بدنه درب و ریل‌ها  از لاستیک درزگیر سیلیکونی استفاده شده است. این درب‌ها مجهز به حسگر کنترل سرعت می‌باشد. این درب‌ها از هدر رفت انرژی جلوگیری می‌کنند به همین علت گزینه‌ی مناسبی برای استفاده در سردخانه‌ها به حساب می‌آیند.

+
0
مشتری های راضی درب سکشنال
0
پروژه های در حال انجام درب سکشنال صنعتی
+
0
درب های صنعتی فروخته شده تا این لحظه
درب سکشنال صنعتی ورنا دارای بالاترین کیفیت و همچنین گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد از این رو تاکنون نرخ رضایتمندی بالایی در فروش و خدمات درب سکشنال صنعتی داشته ایم. قیمت معقول بعلاوه کیفیت بالا محصولات به همراه خدماتی که ارایه می گردد باعث شده درب های سکشنال صنعتی ورنا یک انتخاب جذاب باشد.  اگر شما هم قصد مشاوره و یا سفارش درب سکشنال صنعتی را دارید کافی است با شماره   09129612834  تماس و یا برای سفارش آنلاین روی دکمه زیر کلیک فرمایید و به مشتریان ما بپیوندید
تماس-با-ما
شروع گفتگو
ورنادُر تولید کننده انواع درب سکشنال
سلام
در ساعات کاری پاسخگوی شما هستیم