درباره ما

 ورنادُر ،تولید کننده انواع پکیج درب سکشنال، همراه با نصب استاندارد و خدمات پس از فروش است. شرکت ورنا با نام تجاری «ورناسیف دُر» با بیش از ۱۵سال سابقه درخشان در حوزه اتوماسیونِ درب‌ها، اولین کارخانه تخصصی به همراه کاملترین خدمات پس از فروش و تامین قطعات در زمینه درب زیر سقفی پارکینگی و درب سکشنال صنعتی در ایران است .

 «کیفیت درجه یک» و «سرعت عملِ بالا» اولویت ما برای ارائه محصولات و خدمات است. برند «وِرنا» با استفاده از نیروهای متخصصِ خود پروژه‌های بسیاری را در حوزه‌ درب‌های حفاظتی صنعتی و پارکینگی به سرانجام رسانده‌است. قطعات و پنل‌های این شرکت با برترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت در بازار ایران به دست مشتریان و یا سازندگان ساختمان می‌رسد.تیمِ نصب این شرکت نیز با بهره‌گیری از متخصصانِ فنی خود که سال‌ها در زمینه نصب درب‌های اتوماتیک فعالیت کرده‌اند، در خدمت شما می باشند.

همکاران ما در ورنا برای طرح سؤالات و مشاوره در خصوص انواع درب‌های اتوماتیک همه‌روزه آماده پاسخ‌گویی به شما هستند. کارشناسان فنی ما تمامی مراحل نصب استاندارد درب‌های سکشنال پارکینگی و صنعتی را برعهده دارند. تمامی محصولات برند «ورنا» دارای دو ‌سال گارانتی و ۱۰سال خدمات پس از فروش هستند.

تماس-با-ما

 

شروع گفتگو
ورنادُر تولید کننده انواع درب سکشنال
سلام
در ساعات کاری پاسخگوی شما هستیم