آشنایی با سبک‌های مختلف درب گاراژ :

آشنایی با سبک‌های مختلف درب گاراژ :

در بسیاری از خانه‌ها، درب گاراژ می‌تواند یک سوم یا بیشتر از کل نمای جلوی ساختمان را تشکیل دهد، بنابراین باید زمان زیادی را صرف مسائل زیبایی شناسی این بخش از خانه خود کنید. یک درب اتوماتیک   یا یک درب گاراژ خوب و مناسب می‌تواند ظاهر خانه شما را تکمیل کند یا با یک انتخاب ضعیف، ممکن است جلوه خانه خود را خراب کنید. از آنجا که درب‌های گاراژ پس از اینکه فرسوده شدند باید تعویض شوند، می تواند فرصتی برای تغییر چشم انداز خانه شما می‌باشد. همانطور که سبک‌های مختلفی از خانه‌ها وجود دارند، انواع متنوعی از درب‌های گاراژ نیز موجود می‌باشند. در اینجا خلاصه‌ای از سبک‌های مختلف درب گاراژ آورده شده است که می‌توانید از فروشگاه ما خریداری کنید. شما می توانید با شماره تماس ۰۹۱۲۳۰۶۶۰۴۰جهت هرگونه مشاوره در مورد درب گاراژ خود تماس حاصل فرمایید.

طراحی سنتی درب گاراژ

تولید کنندگان پیشرو درب گاراژ می‌توانند طراحی ساخنمان شما را در صورت معرفی درب گاراژ مناسب شما تکمیل کنند. بهترین جایگزین درب گاراژ سنتی شما درب زیرسقفی ( درب سکشنال یا زیر سقفی ) می باشد که به دلیل بازدهی بالا اخیرا به شدت مورد توجه سازندگان قرار گرفته است

درب‌های حمل شونده

 

درب‌های گاراژ به سبک حمل شونده برای انواع سبک‌های خانه بسیار محبوب هستند. آنها معمولا ظاهری قدیمی به خانه شما می‌دهند، اما حتی در بسیاری از خانه‌های معاصر نیز ممکن است آنها را دیده باشید.این درب‌های سنتی به صورت چرخشی از یک لولای مرکزی به صورت دستی باز می‌شوند، اما شما می‌توانید مدل‌های خودکار را نیز پیدا کنید که توسط بازشوهایی باز می‌شوند اما همچنان ظاهر سنتی خود را حفظ کرده‌اند

درب‌های با پانل بالارونده

یکی از معمول ترین سبک‌های درب گاراژ درب های با پانل‌های بالارونده است. سبکی که اکثر مردم وقتی در مورد درب‌های گاراژ فکر می‌کنند به یاد می‌آورند درب پارکینگی زیر سقفی است، امروزه درب زیرسقفی به طور استاندارد در مدل های مختلف با کاراهایی متفاوت عرضه می‌شوند، .درب‌های اصلی با پانل بالارونده از پانل‌های شناوری تشکیل شده است که درون چارچوب درب و در درون یک سیستم ریلی قرار می‌گیرند، اما در نسخه مدرن، مانند نسخه فایبرگلاس جدید، پانل درب اغلب صلب و یکپارچه است و شباهت کمتری به پانل‌های کلاسیک درب گاراژ دارد. محبوبیت این مدل تضمین می‌کند که شما می‌توانید درب‌های پانل دار ساخته از مواد مختلف را از جمله چوب، فایبرگلاس، آلومینیوم یا فولاد پیدا کنید که یک لیست کامل از گزینه‌های درب گاراژ را  ارائه می‌دهد که می‌توانید از بین آنها بهترین درب زیرسقفی  مناسب با پروژه خود را انتخاب کنید.

درب‌های مدرن

سازگاری سبک خانه با سبک درب گاراژ احتمالا هیچ گاه مهمتر از طرح‌های خانه‌های معاصر نبوده است اما انتخاب درب گاراژ شما می تواند سهم زیادی در جلوه ساختمان شکا باری کند. خانه‌های مدرن که از مواد باکیفیت و با تکنولوژی بالا ساخته می‌شوند باید دارای یک درب گاراژ مشابه نیز باشند.درب‌های با پانل شیشه‌ای (روشن، مات و یا رنگی) که درون یک قاب آلومینیومی رنگ شده قرار گرفته‌اند، یکی از محبوب‌ترین گزینه‌ها هستند.یکی دیگر از مدل‌های محبوب در برخی از طرح‌های خانه درب سکشنال یکپارچه است که در آن درب‌ها با جمع شدن درب به عنوان یک قطعه صلب باز و بسته می‌شوند که متفاوت از درب‌های پانل دار است که در آن چندین پانل افقی از مفصل‌های خود تا می‌شوند و به دور یک ریل در بالای درب جمع می‌شوند.مانند درب‌های کرکره‌ای، درب‌های یکپارچه نیز به یک درب بازکن اتوماتیک ویژه نیاز دارند. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز با کارشناسان ما جهت مشاوره  تماس حاصل فرمایید.

یک دیدگاه بنویسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع گفتگو
ورنادُر تولید کننده انواع درب سکشنال
سلام
در ساعات کاری پاسخگوی شما هستیم