خطرات تعویض فنر شکسته درب سکشنال

خطرات تعویض فنر شکسته درب سکشنال

فنر درب سکشنال در زمان باز و بسته کردن آن مهمترین نقش را دارد.

چرا که فنرها به نگه داشتن وزن کلی درب کمک می‌کنند، پس زمانی که آن فنرها در نهایت کهنه یا شکسته می‌شوند، باید آنها را تعویض کرد.
تعدادی کمی از مردم بخش‌های زیاد درب گاراژ را در نظر می‌گیرند که باید برای باز و بسته کردن آن با همدیگر هماهنگ باشند. در عوض، آنها تنها هنگامی متوجه مشکل می‌شوند که این عمل به درستی انجام نشود. وقتی که فنر می‌شکند چه اتفاقی می‌افتد فنرها اغلب به خاطر ظاهر سبکی که دارند بی خطر به چشم می‌آیند. با این حال، برای بلند کردن یک درب سکشنال سنگین، این فنرها به گشتاور بسیار زیادی نیاز دارند که در نتیجه یک حلقه بسیار تنگ به وجود می‌آید. اگر تعویض فنر درب گاراژ تنها کار مورد نیاز باشد، این یعنی باید آن را در عین کار کردن آن بیرون آورد. به خاطر داشته باشید که گشتاور موجود به این معنی است که فنر هر لحظه ممکن است به عقب پرتاب شود. برای افراد بی تجربه، یا اشخاصی که دوست دارند خودشان کارها را انجام دهند، این پرتاب شدن احتمالا غیرمنتظره خواهد بود. چنین چیزی ممکن است باعث صدمه، جراحت یا حتی مرگ شود. در بسیاری از موقعیت‌ها، فنر ممکن است بدون هیچ هشداری شکسته شود. چنین شرایطی به توجه فوری نیاز دارند، اما تنها به توجه شخصی آموزش دیده که با معایب و خطرهای احتمالی تعویض فنر آشنا م

ی‌باشد.

خطرات فنرها

به طور کلی، فنرهای درب گاراژ طول عمری پنج تا شش ساله دارند، اگرچه بسیاری از مردم به شرایط فعلی آنها نگاه می‌کنند و تصمیم می‌گیرند. این می‌تواند اشتباه سنگینی باشد، چرا که مواردی وجود داشته است که باز کردن درب گاراژ به دلیل شکستن فنر باعث افتادن تمام درب روی زمین شده است. چنین مواردی هیچ تلفاتی دربر نداشته‌اند، اما آنها می‌توانند تذکری بسیار جدی باشند که چه اتفاقی ممکن است رخ دهد. برای مثال، ممکن است هر شخص بالغی که زیر در ایستاده است تنها به خاطر وزن آن دچار آسیب بسیار جدی شود. در عین حال، اگر در زمان اتفاق افتادن چنین چیزی بر حسب اتفاق بچه‌ای در زیر آن باشد، نتیجه احتمالا مرگ وی خواهد بود. اگرچه آخرین مطالعه‌ای که در مورد مصدومیت توسط در گاراژ انجام گرفت به سال 2007 مربوط می‌شود، آمار مربوط به مصدومیت‌ها بسیار هشدار دهنده هستند. در طی آن سال، شمار مصدومیت‌های مربوط به فنر که باعث بستری شدن در بیمارستان شدند به 313 نفر رسید. اگر فنرهای پیچشی را با تیغه هلی کوپتر مقایسه کنید، می‌توانید به خطرناک بودن تعمیر شخصی به منظور صرفه جویی بیشتر پی ببرید. هر دوی آنها بخشی حیاتی از کارها را انجام می‌دهند، اما به محض آزاد شدن می‌توانند ویرانی بزرگی را برای محیط پیرامون و اشخاص حاضر در آنجا به وجود آورند.

فرآیند تعمیر فنر

برای تعمیر فنر درب سکشنال پارکینگی نه تنها باید خود فنر را بیرون آورد، بلکه باید یک میله فلزی را در جای مشخصی قرار داد. آن میله باید در طول فرآیند نصب فنر جدید چرخانده و قفل شود، که ممکن است کاری خسته کننده باشد. چنین ملالتی ممکن است باعث بی توجهی شود، که احتمال دارد برای شخص انجام دهنده آن خطرناک یا حتی کشنده باشد. به یاد داشتن این نکته بسیار مهم است که اگر  درب سکشنال  گاراژ شما دو فنر دارد، اما تنها یکی از آنها شکسته شده یا به تعمیر نیاز دارد، هردوی آنها باید با همدیگر تعویض شوند. این کار باعث می‌شود که دوباره و در آینده‌ای نزدیک به خدمات شرکت ورنا زنگ نزنید تا آن یکی فنر را برای شما تعویض کنند.

دلایل دیگر برای اجتناب از تعمیرات شخصی فنر درب گاراژ

یک دلیل ساده دیگر برای اینکه بهتر است تعمیر فنر درب سکشنال گاراژ توسط افراد ماهر انجام شود این است که تنها خریداری یک فنر مناسب هم می‌تواند کاری مشکل یا حتی غیر ممکن باشد. به این خاطر که شرکت‌های ارائه دهنده این محصولات از خطرات احتمالی تعمیرات شخصی کاملا مطلع هستند. بنابراین، برای اجتناب از هر گونه دادخواهی به دلیل بروز مصدومیت‌های احتمالی، آنها از فروختن فنر به هر کسی غیر از شرکت‌های رسمی تعمیراتی مانند شرکت ورنا خودداری می‌کنند. همچنین، مقدار زمان مورد نیاز برای تعمیر این درب‌ها ممکن است بسیار زیاد بوده و می‌تواند باعث جلوگیری از فعالیت‌های دیگرتان شود.

نگهداری دائمی بهترین کار ممکن برای فنر درب گاراژ است

معاینه کردن فنر درب‌ها توسط شرکت ورنا در طی دوره‌های مرتب نگهداری یکی از راه‌های مطلع شدن از خطرات احتمالی می‌باشد. چنین کاری این امکان را به شما می‌دهد که درب سکشنال گاراژ را به سرعت و توسط افراد مجرب تعمیر کنید. حتی مهمتر از آن، متخصصین ما در حوزه تعمیر تمامی بخش‌های درب گاراژ مهارت دارند. فنرها هم یکی از این حوزه‌ها هستند، پس به یاد داشته باشید که در هنگام جدی شدن شرایط با ما تماس بگیرید. چنین معایناتی نسبت به هزینه‌های پزشکی، مرافعه دادگاهی یا مراسم خاکسپاری بسیار ارزانتر هستند. همین امروز در مورد خدمات و تعمیرات مربوط به تعویض فنر و درب گاراژ با متخصصین شرکت ورنا تماس بگیرید.

یک دیدگاه بنویسید.

  1. خطرات تعویض فنر شکسته درب سکشنال توسط افراد عادی رو باید جدی گرفت. استفاده از خدمات شرکت سازنده بهترین راهکاره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع گفتگو
ورنادُر تولید کننده انواع درب سکشنال
سلام
در ساعات کاری پاسخگوی شما هستیم