راهنمای جامع نگهداری و تعمیر درب گاراژ تجاری

راهنمای جامع نگهداری و تعمیر درب گاراژ تجاری

کارکنان، مشتریان و تامین کنندگان شما هر روز از درب گاراژ شما عبور می‌کنند. به همین دلیل نگهداری از درب گاراژ بسیار مهم است!

تعمیر و نگهداری روزمره از درب گاراژ و مکانیزم باز شدن آن، باعث افزایش ایمنی می‌شود و در طولانی مدت، در زمان و پول شما صرفه جویی می‌کند.

بسیاری از مشکلات بزرگ از عدم رسیدگی به مسائل مربوط به تعمیر و نگهداری‌های جزئی شروع می‌شوند که شما حتی بدون نیاز به تکنسین‌های خدماتی می‌توانید خودتان آنها را برطرف کنید.

تعمیر و نگهداری روزمره بهترین راه برای حصول اطمینان از طول عمر اموال شما است.به خواندن ادامه دهید تا اطلاعات بیشتری در مورد نگهداری از درب سکشنال پارکینگی خود کسب کنید!

انجام تعمیرات معمول برای درب گاراژ

یک بازرسی چشمی انجام دهیددر داخل ساختمان خود بایستید و درب گاراژ را بسته نگه دارید. همه فنرها، کابل‌ها، غلطک‌ها و سخت افزارها مانند لولاها یا

قفل‌ها را کاملا بررسی کنید.

به دنبال هر گونه کابل فرسوده، سیم‌های پوسیده یا اتصالات زنگ زده و دارای خوردگی و یا دیگر آسیب‌ها باشید.آیا شما سخت افزارهای شل شده‌ای را مشاهده می‌کنید یا متوجه چیزی می‌شوید که دارای ظاهر یا صدای غیرمعمول است؟

بهترین راه برای جلوگیری از وقوع خرابی در درب گاراژ شما این است که آن را به طور منظم بررسی کنید و به هر گونه تغییری که مشاهده می‌کنید توجه داشته باشید.

اغلب مشکلات بزرگتر در قالب مسائل مربوط به تعمیر و نگهداری جزئی شروع می‌شوند که شما می‌توانید با انجام یک بررسی چشمی کامل از درب گاراژ و سیستم بازکن متوجه آن شوید.

انجام تست تعادل

اگر درب سکشنال پارکینگی شما دارای یک سیستم درب اتوماتیک باشد، درب را ببندید و سیستم را قطع کنید.

درب را به صورت دستی بلند کنید، باید به صورت ملایم و یکنواخت بالا برود. همچنین باید کاملا باز باشد.

اگر به سختی باز شود یا باز باقی نماند، درب شما ممکن است از تعادل خارج شده باشد.

این مورد باید فورا بررسی شود.شرکت ورنا مفتخر است که به شما برای رفع مشکل تعادل درب گاراژتان کمک کند!

انجام آزمایش مکانیسم معکوس

اگر درب گاراژ شما بعد از سال 1993 نصب شده باشد، دارای یک مکانیزم معکوس خودکار خواهد بود. شما می‌توانید این را باقرار دادن یک قطعه چوب 2 × 4 بر روی کف در مقابل مسیر عبور درب گاراژ خود بررسی کنید.

اگر به محض لمس قطعه چوب، درب گاراژ جهت حرکت خود را عوض نکند، مکانیزم معکوس شما باید تعویض شود.

با توجه به خطر ناشی از این موضوع، باید بلافاصله آن را تعمیر کنید. در این مورد، متخصصان دقیقا می‌دانند چه باید بکنند.

روغن کاری قطعات متحرک

به طور منظم تمام قطعات متحرک فلزی درب سکشنال خود را روغن کاری کنید. اجزای پلاستیکی مانند غلطک یا تیغه‌ها راروغن کاری نکنید. برای دریافت بهترین اطلاعات در مورد چگونگی روانکاری و نگهداری از درب گاراژ، راهنمای سازنده آن را مطالعه کنید.

به برنامه نگهداری پیشگیرانه ما بپیوندید

شرکت ورنا با افتخار برنامه‌های نگهداری پیشگیرانه را برگزار می‌کند. بگذارید ما از سرمایه گذاری‌های شما پشتیبانی کنیم.دارایی شما ارزشمند است و ما می‌خواهیم در محافظت از آن به شما کمک کنیم.هنگامی که ثبت نام کردید، ما یک سرویس سالانه برای درب گاراژ املاک تجاری و مسکونی برای شما تنظیم می‌کنیم.

یک دیدگاه بنویسید.

    1. سلام
      بله همینطور است . منتهای مراتب به دلیل وجود بخش های حساس و خطرناکی مثل فنر درب سکشنال بهتر است این قسمتها توسط افراد متخصص و تکنسین های درب گاراژ صورت پذیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 18 =

شروع گفتگو
ورنادُر تولید کننده انواع درب سکشنال
سلام
در ساعات کاری پاسخگوی شما هستیم