چه زمانی باید به فکر تعویض بازکننده درب گاراژ خود باشید

چه زمانی باید به فکر تعویض بازکننده درب گاراژ خود باشید

در حالی که برخی از مالکین خانه فکر می‌کنند که نصب بازکننده درب گاراژ چندان لازم نیست، آنهایی که قبلا اقدام به نصب بازکننده کرده‌اند مطمئنا ارزش آنها را می‌دانند. ارزش واقعی آنها را زمانی می‌توان دریافت که شرایط جوی نامناسب باشد، روز خسته کننده‌ای را در اداره گذرانده‌اید و یا از سفری طولانی برگشته‌اید. هر سناریویی که با شرایط مشتری سازگارتر باشد، باز هم تصمیم برای عوض کردن بخش‌هایی از بازکننده یا خود دستگاه به صورت کامل معمولا زمانی اتخاذ می‌شود که عملکرد قطعات و لوازم درب سکشنال آن دچار مشکل شود. در ادامه فهرستی از مواردی را می‌بینیم که در صورت بروز آنها حتما باید تعویض بازکننده درب را در آینده‌ای نزدیک انجام دهید:

عدم تحرک درب گاراژ

اگرچه بسیار ساده به نظر می‌رسد، اما فشردن دکمه بازکننده بدون دریافت هیچ پاسخی می‌تواند نشانه خراب بودن آن باشد. این امکان نیز وجود دارد که دلیل آن باتری خراب یا قطعی اتصال باشد. در موارد ضروری‌تر، شاید مجبور باشید بازکننده درب گاراژ را به صورت کامل عوض کنید.

عامل صدا

بعد از نصب درب گاراژ، باز و بسته کردن آنها باید مانند یک سمفونی آرام هیچکس را اذیت نکند. پس اگر در هنگام باز و بسته کردن درب همه متوجه رسیدن یا رفتن شما می‌شوند، تعویض بازکننده درب گاراژ را باید در اولویت‌های خود قرار دهید.

از دست دادن کنترل

با در دست داشتن کنترل از راه دور باید کنترل کامل درب را در اختیار داشته باشید. با این حال، گاهی اوقات درب گاراژ خود به خود باز و بسته می‌شود. چنین موقعیتی بسیار نادر بوده و ممکن است چراغ بازکننده همیشه روشن بماند یا اینکه بوق آن همیشه فعال باشد. این امکان وجود دارد که مشکل از سیم کشی باشد و در نهایت ممکن است شما را وادار سازد به فکر تعویض قطعاتی از باز کننده درب باشید.

قطعات شکسته یا آسیب دیده

به محض اینکه فرآیند نصب درب گاراژ به پایان رسد، قطعات و بخش‌های دیگر آن باید بدون مشکل کار کنند. با گذشت زمان، استهلاک یا آسیب قطعات ممکن است باعث عملکرد نادرست درب شود. تعمیر کردن آنها به صورت شخصی اصلا توصیه نمی‌شود، چرا که ممکن است خطراتی را در پی داشته باشد.

استفاده از مدل‌های قدیمی‌تر

بازکننده‌های درب گاراژ می‌توانند برای مدتی طولانی کار کنند. مشکل این است که به دلیل قدیمی بودن دستگاه بازکننده، ممکن است دیگر قطعات مربوط به آن را در بازار پیدا نکنید. در برخی از موارد، استفاده از مدل‌های قدیمی احتمالا به این معنی است که بازکننده درب گاراژ شما دارای استانداردهای ایمنی جدید نیست. این امر می‌تواند باعث بروز مشکلاتی جدی شود و حتما باید نصب یک بازکننده دیگر را در اولویت‌های خود قرار دهید.

نیاز به راحتی بیشتر

زمانی که قطعات یا دستگاه بازکننده را به صورت کامل عوض می‌کنید، جدیدترین ویژگی‌های موجود در این دستگاه‌ها را به دست می‌آورید. در قرن 21، داشتن کنترل از راه دور یکی از این ویژگی‌ها است. این ویژگی مخصوصا زمانی بسیار مفید است که یادتان می‌آید درب گاراژ را نبسته‌اید یا اینکه می‌خواهید آنها را از جایی دیگر کنترل کنید.

شرکت ورنا با داشتن 15 سال سابقه، مشغول فعالیت در زمینه اتوماسیون درب بوده و در زمینه تعویض بازکننده‌های درب گاراژ تجربه فراوانی دارد. به علاوه، در خصوص کیفیت درب گاراژ همیشه یک انتخاب قابل اعتماد بوده‌ایم. بنابراین زمانی که بازکننده درب گاراژ شما نیاز به تعویض دارد یا اینکه به دنبال نصب هرگونه درب گاراژ در ساختمان‌های خانگی یا تجاری خود هستید، با ما تماس بگیرید.

یک دیدگاه بنویسید.

    1. درود بر شما . جهت بازدید از درب گاراژ شما و بررسی اولیه توسط کارشناسان ما با واحد فروش هماهنگ نموده و زمان دقیق را دریافت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 8 =

شروع گفتگو
ورنادُر تولید کننده انواع درب سکشنال
سلام
در ساعات کاری پاسخگوی شما هستیم