هشت مزیت درب‌های گاراژ چند تکه

هشت مزیت درب‌های گاراژ چند تکه

زمانی که حرف ساختمان‌های خانگی یا اداری در میان است امنیت زیبایی و آرامش بخش مهمی از پارامترهای انتخاب درب پارکینگ  است؛ برای محیط‌های خانگی، اداری و تجاری ایمن کردن ماشین و دارایی‌های دیگر در گاراژ وظیفه‌ای حائز اهمیت بوده و به همین دلیل سرمایه گذاری بر روی درب پارکینگ خیلی مهم است.در بین گزینه های پیش رویتان درب سکشنال پارکینگی(زیر سقفی) بهترین انتخاب برای شما است. اما چگونه؟

درب پارکینگی زیرسقفی

هشت مزیت که شما را به سرمایه گذاری بر روی درب‌های گاراژ چند تکه ( درب پارکینگی زیر سقفی) وا می‌دارند

بالاترین ایمنی در درب های اتوماتیک 

شما باید در سیستم ایمنی خود در تمامی ورودی ‌های ساختمان سرمایه گذاری ‌های مناسبی را انجام دهید تا از دارایی‌ها و مهمتر از آن از خانواده خود محافظت کنید. زمانی که از درب‌های گاراژ ( درب پارکینگی زیر سقفی) چند تکه استفاده می‌کنید، ایمنی ورودی خود را چندین برابر می‌کنید تا ورود سارقین را بیش از پیش سخت‌تر کنید. این امر بسیار مهم است، چرا که می تواند  قبل از وارد شدن سارق به داخل  پلیس و اهل خانه را خبر کند و با قابلیت آنتی کرش + فتوسل + پاراشوت بالاترین امنیت را برای مصرف کننده به ارمغان آورد. ضریب امنیتی در واقع یکی از مهم ترین پارامترهای  انتخاب درب پارکینگ  زیر سقفی شما می باشد.

بالاترین عایق حفاظتی  

گاراژ بخشی از کل خانه است. حفاظت از دارایی‌ های در مقابل عوامل مختلف  بسیار مهم بوده، درب های زیر سقفی ورنا گاراژ شما را در مقابل عوامل طبیعی بیرونی مانند رطوبت گرما سرما و حیوانات موذی و غیر طبیعی مانند سیل و زلزله و آتش سوزی محافظت می کند.  درب گاراژ چند تکه به شما کمک خواهد کرد از دارایی‌های خود محافظت کامل و همچنین در مصرف انرژی و هزینه های مرتبط صرفه جویی کنید.

 کارایی عالی برای ورودی‌های کوچک

در محله ‌هایی که مسیر های بزرگی برای ماشین ندارند، نصب کردن درب گاراژ با اندازه مناسب بسیار ضروری خواهد بود تا راحتی بیشتری در چنین فضاهای باریکی داشته باشید. اگر بخواهید ماشین خود را پارک کنید و با تلاش زیاد ماشین را از گاراژ بیرون بیاورید، این احتمال وجود دارد که در صورت داشتن درب گاراژ معمولی دچار مشکل شوید. اگر از درب‌های چند تکه (درب زیرسقفی) استفاده کنید، این مزیت را خواهید داشت تا مستقیما و بدون هیچ مشکلی از تمام فضای ورودی استفاده کنید، چرا که آنها به جای داخل یا بیرون به سمت بالا باز می‌شوند. این یک مزیت بزرگ می‌باشد.  بدین صورت فضای کافی را برای پارک ماشین خود در اختیار خواهید داشت، بدون اینکه نگران آسیب به آن باشید.

باز کردن الکتریکی یا دستی

ساختمان های اداری و مسکونی در مورد بازکننده‌ های الکتریکی یا دستی سلایق مختلفی دارند. نکته مهم مثبت در مورد درب‌های گاراژ چند تکه این است که این نوع از درب ها قابلیت انتخاب هر دو گزینه را به مصرف کننده می دهد. برای اتخاذ بهترین تصمیم در مورد درب خود، به شرکت ورنا سر بزنید تا هردوی آنها را امتحان کنید و در صورت تمایل می‌توانیم بهترین گزینه را به شما پیشنهاد دهیم.

 قابلیت سازگاری با فضاهای نامناسب

اگر ورودی گاراژ شما تاحدی نا متعارف است، پیدا کردن دربی که نیازهای شما را برآورده کند تا حدودی سخت خواهد بود. اما درب‌ های چند تکه می‌توانند به سادگی در همه جا کار کنند، حتی در شرایطی که ورودی  در رمپ یا فضای اصلی پارکینگ باشد.بهتر است یک عکس از ورودی خود بگیرید و آن را برای کارشناسان شرکت ورنا بفرستید تا پیشنهادات بهتری در مورد انتخاب درب زیرسقفی خود دریافت کنید.

 بهترین گزینه ممکن برای بیشتر کردن فضا

درب‌های چند تکه به صورت عمودی و افقی  باز شده و در زیر سقف نگه داشته می‌شوند تا فضای بیشتری را در اختیار شما قرار دهند. این مزیت به مالکین خانه این امکان را می‌دهد تا از فضای بیشتر در داخل و خارج گاراژ بهره‌مند شوند و بتوانند به راحتی بپیچند یا ماشین خود را پارک کنند.

 استفاده آسان

درب‌های چند تکه ویژگی‌ های مختلفی مانند استفاده از مواد سبک، عملکرد جمع و جور و معیارهای ایمنی اضافی دارند؛ همین امر استفاده از آنها را بسیار ساده‌تر می‌کند. استفاده از این درب‌ها برای همه اشخاص بسیار آسان بوده و به همین دلیل افراد سالمند و حتی بچه‌ها نیز به راحتی می‌توانند از آنها استفاده کنند.

 جذابیت

شما می توانید درب‌های گاراژ چند تکه را در طرح‌ها و رنگ ‌های متنوعی سفارش دهید. همچنین این دربها می‌توانند به صورت طرح جدید یا قدیم باشند. شما به راحتی می‌توانید نمای خانه خود را با آنها سازگار کنید تا در زمان باز و بسته کردن آنها جذابیت خانه خود را بیشتر کنید. برای اینکه جذابیت آنها را به حالت حداکثر برسانید، این امکان را در اختیار  دارید که که در پنل بالایی آنها از یک پنجره استفاده کنید. این نوع از درب های پارکینگ سکشنال به دلیل تنوع، متناسب هر سلیقه ای در طرح و رنگ با انواع نماهای ساختمانی همخوانی دارد و مهندسین در این امر قابلیت های انتخاب بالایی دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع گفتگو
ورنادُر تولید کننده انواع درب سکشنال
سلام
در ساعات کاری پاسخگوی شما هستیم