درب سکشنال سفارشی مزایا و ویژگی‌ها

درب سکشنال سفارشی مزایا و ویژگی‌ها

هنگام انتخاب یک درب سکشنال سفارشی، به جز مواردی که در درب های استاندارد استفاده می‌شود، گزینه های بسیار دیگری نیز دارید.

 

بله، درب‌های سکشنال را می‌توان بر اساس نیازها، الزامات و انتخاب شما سفارشی کرد. این نوع درب‌ها از یک سبک خاص تبعیت نمی‌کنند.درب‌های سفارشی عملکردهای یکسانی دارند و همان ظاهر را دارند که قبلا دیده‌اید. واقعیت این است که اکنون می‌توانید درب سکشنال سفارشی را مطابق سلیقه و ترجیحات خود نصب کنید. با این حال، قبل از آن، باید مزایای اصلی درهای پارکینگی سفارشی را بدانید.

درب سکشنال سفارشی

درب گاراژ شما می تواند به زیبایی منزل شما بیفزاید یا از آن کم کند. بسیاری از صاحبخانه‌ها برای برآوردن نیازهای خود به درهای گاراژ استاندارد رضایت می‌دهند. در حالی که این دربهای سنتی خودرو و وسایل را ایمن نگه می‌دارند، اما در ایجاد سبک در خانه کار چندانی نمی‌کنند. علاوه بر زیبایی، دلایل زیادی نیز برای انتخاب درهای گاراژ سفارشی درب برای خانه شما وجود دارد.

 

مزیت ابعاد

درب‌ سکشنال سفارشی را می توان در هر شکل و اندازه ای ساخت. به عنوان مالک، احتمالا تعداد زیادی وسایل و ابزار خود را در گاراژ خود نگهداری می‌کنید. درب گاراژ شما باید نیاز‌های ذخیره‌سازی شما را برآورده کند. اگر شما برای قرار دادن وسیله نقلیه خود نیاز به درب بزرگتری دارید، بهتر است آن درب را سفارشی کنید.

درب سکشنال سفارشی به شما امکان می‌دهد درب‌های خود را متناسب با نیاز خود طراحی کنید. با در نظر گرفتن فضای گاراژ خود، به درب با اندازه و شکل مناسب برای قرار دادن همه وسایل خود دست خواهید یافت.

مزیت طرح دلخواه

درب سکشنال سفارشی

در انتخاب سبک درب گاراژ شما می‌توانید هر سبکی از معاصر و سنتی گرفته تا سبک خانه های مدرن در دنیای جدید، یا سبک های روستایی و غیره را انتخاب کنید.

بسیاری از درب‌های گاراژ سنتی فاقد سبک و رنگ هستند. در حالی که رنگ سفید و بژ ممکن است رنگهای خوب و خنثی باشند. چرا چیزی جسورانه تر را امتحان نکنید؟ درب سکشنال سفارشی می‌تواند به گونه‌ای ساخته شود که شما انتظارش را دارید. طراحی و رنگ‌آمیزی را می توان متناسب با نمای بیرونی خانه انتخاب کرد. درب های گاراژ چوبی با رنگ تیره در حال حاضر بسیار محبوب هستند. درب براق و مدرن با پنجره های نامتقارن، صرف نظر از سبکی که انتخاب می‌کنید، می تواند درب گاراژ را با محیط پیرامون هماهنگ کند.

 جنس درب و عایق

هنگامی که این امکان فراهم می‌شود که درب گاراژ خود را سفارشی کنید، می‌توانید مواد جنس درب را نیز انتخاب کنید. این امر دوام و ثبات درب را تضمین می‌کند. زیرا می‌توانید از مواد با کیفیت و با دوام مانند بهترین چوب، شیشه و آلومینیوم به همراه لولا‌های فولادی سنگین در جنس درب استفاده کنید. این به درب کمک می کند تا شرایط آب و هوایی سخت و دمای شدید را تحمل کند و به سرعت ساییده نشود.

درهای استاندارد گاراژ معمولا از آلومینیوم یا فولاد ساخته می‌شوند. با اینکه این نوع درب‌ها محکم هستند، اما سر و صدا هم تولید می‌کنند. بسته به سبکی که به دنبالش هسنید، می‌توانید فلز، چوب، آلومینیوم، فولاد و سایر مواد با دوام را جهت سفارش انتخاب کنید. هر یک از گزینه های فوق را می‌توان با رنگ دلخواه خود سفارش داد تا به ظاهر مورد نظر خود برسید.

درب‌های استاندارد گاراژ که به طور معمول خریداری می‌شوند ممکن است عایق نباشند. انتخاب یک درب سکشنال سفارشی به شما امکان می‌دهد یک لایه عایق اضافی به خانه خود اضافه کنید. با عایق کاری درب گاراژ، این امکان برای شما فراهم می‌شود که خانه شما در تمام طول سال راحت است. علاوه بر این، بدلیل عایق کاری مناسب می‌تواند در هزینه‌های قبض آب و برق شما را به شدت کاهش دهد.

مزیت زیبایی

هنگامی که قصد ساختن یا بازسازی خانه خود را دارید، همواره عامل زیبایی آن را نیز در نظر داشته باشید. ساخت و بازسازی خانه شما شاید گرانترین بخش کار شما باشد. طبیعتا شما دوست دارید که بهترین ظاهر درب را داشته باشد. بنابراین امکان سفارشی کردن درب گاراژ (که در واقع یک قسمت بزرگ از نمای بیرونی خانه است) به شما این آزادی را می‌دهد که آن را به شکلی که دوست دارید جلوه دهید.

مزیت ایمنی بیشتر

درب فرسوده و قدیمی پارکینگ خطر نفوذ را افزایش می‌دهد. این درب شما را بسیار آسیب پذیر می‌کند. با سفارشی کردن درب گاراژ، می‌توانید مواد با دوام، ایمن و محکم را برای ساخت آن انتخاب کنید. همچنین می‌توانید با نصب سنسور فوتوالکتریک یا همان فتوسل در ارتفاع 50 سانتی از کف زمین درب را ایمن‌تر کنید. این مکانیسم به تشخیص حضور شما یا وجود اشیا در حین بسته شدن درب کمک می‌کند. در این حالت از وقوع برخورد درب با بچه‌ها و حیوانات خانگی جلوگیری به عمل می‌آید.

ضمانت و خدمات پس از فروش

به طور معمول، درب سکشنال سفارشی نیز دارای ضمانت است. این بدان معناست که شرکت نصب کننده درب شما در آینده، مسئولیت هرگونه تعمیر یا آسیب را بر عهده خواهد داشت. وقتی صحبت از درب سکشنال سفارشی می‌شود، شرکتی که نصب و طراحی را انجام می‌دهد، به دلیل زمان و هزینه‌ای که برای آن درب صرف کرده است، معمولا مسئولیت خدمات آن را نیز پذیرفته است.

شرکت ورنادر با سابقه‌ای طولانی در عرضه درب سکشنال و قطعات درب سکشنال، همچنین خدمات پس از فروش در خدمت مشتریان و متقاضیان انواع درب سکشنال می‌باشد.

درب سکشنال سفارشی نیز می‌تواند طوری طراحی شود که متفاوت باز شود. درب‌های گاراژ سفارشی، در حالی که می توانند به روشی مشابه باز شوند، همچنین امکان باز شدن متفاوت را نیز دارند. با بالابرنده‌‌های مکانیکی مختلف، می‌توانید دربی را انتخاب کنید که بیشتر شبیه آشیانه هواپیما باشد یا به صورت عمودی باز شود.

مزایای دیگر درب سکشنال سفارشی

درب سکشنال پارکینگی ورنا

وقتی خانه خود را طراحی می کنید، همیشه تمایل دارید که چشم انداز بلند مدتی برای خانه خود تعریف کنید. شما می‌خواهید در آینده از سرمایه گذاری خود سود ببرید. بنابراین فروش مجدد ملک چیزی نیست که خیلی دور از ذهن باشد. داشتن یک درب سکشنال سفارشی جذابیت زیبایی خانه شما را افزایش می‌دهد. همچنین به آن دوام و استحکام می‌بخشد. همه این عوامل باعث افزایش ارزش ملک شما در بلند مدت می‌شود.

 

جمع بندی

در نصب درب برقی سکشنال ممکن است بخواهیم تغییراتی در بخش‌های مختلف اعمال کنیم. برای مثال تغییراتی در سایز، ابعاد و طرح و رنگ. تغییرات روی درب منجر به سفارشی شدن درب گاراژ می‌گردد. به طور کلی در این مقاله به جزییات این سفارشی‌سازی و گستره تغییرات آن در درب‌ها اشاره کردیم. در پایان امیدواریم به سوالاتی که در مورد درب سکشنال سفارشی در ذهن داشتید پاسخ داده باشیم.

شرکت ورنا آمادگی‌ دارد تا در زمان سفارش درب اتوماتیک سکشنال محدوه‌ای از تغییرات قابل اجرا را برای مشتریان اعمال کند. این تغییرات شامل رنگ پانل، ابعاد،نوع سیستم فنر‌بندی و دیگر موارد می‌باشد. همچنین یادآور می‌شویم آموزش نصب درب سکشنال برای کاربران و خریدارانی که خود تصمیم به نصب می‌گیرند در سایت موجود می‌باشد.

در پایان توصیح این نکته ضروری است که هر چه سفارش مشتری با استاندارد‌های نصب انطباق بیشتری داشته باشد کیفیت کلی نصب به مراتب در درجه بالاتری قرار خواهد گرفت.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 1 =

شروع گفتگو
ورنادُر تولید کننده انواع درب سکشنال
سلام
در ساعات کاری پاسخگوی شما هستیم