درب فول ویژن | معرفی و کارکردها

درب فول ویژن | معرفی و کارکردها

با نصب درب فول ویژن می‌توانید چشم اندازی متفاوت در محل کار یا منزل خود ایجاد کنید! حداقل مصرف انرژی و حداکثر دید، چه چیز دیگری می‌خواهید؟

اگر صاحب مشاغل تجاری مانند رستوران، ایستگاه آتش نشانی، فضای صنعتی یا غیره هستید، باید بتوانید بدون داشتن نگرانی در مورد درب‌ها در ساختمان به راحتی تردد کنید. همچنین درب ها یکی از اولین مواردی هستند که افراد در مواجهه با کسب و کار شما به آن توجه می‌کنند، که می تواند از بعد تبلیغات روی کسب و کار شما تأثیر گذار باشد. درب های گاراژ با دید کامل یا همان درب سکشنال فول ویژن مزایای زیادی را به همراه دارند که آنها را به گزینه ای مناسب برای بسیاری از ساختمان های تجاری و همچنین مسکونی تبدیل کرده است. در ادامه جهت آشنایی و بررسی بیشتر درب فول ویژن با ما همراه باشید.

درب فول ویژن چیست؟

درب فول ویژن

درب فول ویژن از فریم های آلومینیومی ساخته شده است. در این قاب‌ها، یک یا چند نوع پانل از جنس شیشه و یا پلی کربنات مقاوم مطابق با انتخاب مشتری نصب می‌شود. قاب ها در کنار یکدیگر بخشی را تشکیل می‌دهند. فریم ها در کنار هم ساختار درب سکشنال زیر سقفی را تشکیل می‌دهند و شکل ظاهری آن را می‌سازند. طرح سازه برای هر درب به صورت جداگانه طراحی شده است. بنابراین تعداد فریم ها و پانل ها می تواند بسته به اندازه در هر درب متفاوت باشد. همچنین فرمت هر دو متفاوت است. این امر آزادی خلاقیت را برای شما به ارمغان می‌آورد. بعلاوه درب های سکشنال فول ویژن برای طیف وسیعی از طرح های معماری و مقاصد مختلف تجاری مناسب و قابل اجرا هستند.

مزایای نصب درب سکشنال Full vision   

درب سکشنال صنعتی فول ویژن به لطف استفاده از مواد با کیفیت بالا از دوام بالاتری نیز برخوردار می‌باشد. در طراحی درب فول ویژن استفاده از پنل های شفاف، باعث می شود حداکثر میزان نور به داخل ساختمان وارد شود. این ورود نور یک جلوه جذاب به درب سکشنال می‌دهد. بعلاوه آن را برای استفاده در مکانهایی که ظاهر مهم است مانند نمایشگاه ها، ایستگاه های آتش نشانی و ایستگاه های آمبولانس بسیار مناسب می کند.

از مزایای درب گاراژ شیشه ای می توان به موارد زیر اشاره کرد: ظاهری مدرن و به روز دارند. جریان نور طبیعی از پنجره ها نمایان است. حجم نماهای بصری افزایش می‌یابد انواع مختلف شیشه، رنگ و قاب برای درب فول ویژن موجود است. همچنین درب فول ویژن می‌تواند به عنوان پارتیشن یا دیوار داخلی استفاده شود.

درب‌های گاراژ شیشه ای قطعاً از حال و هوای معاصر یا صنعتی برخوردارند. اگر سبک معماری خانه شما مدرن است، یک درب فول ویژن شیشه ای شیک، طراحی را کامل خواهد کرد

مزایا

  • صفحات تمیز و براق از مشخصه های درب فول ویژن شیشه ای است. اگر داخل گاراژ هستید، نور طبیعی به سمت داخل طغیان می‌کند. اگر به بیرون نگاه کنید، جلوه های بصری نمایان می‌شوند.
  • اگر در استفاده از درب سکشنال Full Vision ترجیح می‌دهید نور خورشید کمتر باشد و در عوض حریم خصوصی شما بیشتر باشد، از پانل های مات و رنگی نیز می توانید استفاده کنید.
  • اگر بخواهیم درب فول ویژن را در یک جمله توصیف کنیم می‌گوییم دربی است با پانلهای شیشه ای که با آلومینیوم قاب شده و این قاب ها در رنگ های با پوشش پودری آنودایز (محافظ) عرضه می‌شوند.

ممکن است شما در مورد استفاده از درب های گاراژ شیشه ای یا همان درب فولویژن، نه صرفا برای گاراژ، بلکه به عنوان یک پارتیشن یا “دیوار متحرک” به خصوص در کاربری  تجاری مانند رستوران ها و بارها شنیده باشید.

درب سکشنال فول ویژن

درب فول ویژن

درب های گاراژ پنجره‌دار به عنوان یک گزینه جایگزین برای درب فول ویژن

درب سکشنال

اگر ایده یک محفظه شیشه ای برای درب گاراژ را دوست دارید. اما خانه، محله و سبک زندگی شما برای ظاهری کاملا مدرن و عینا همانند درب فول ویژن مناسب نیست. پس بهتر است از درب سکشنال پنجره‌دار استفاده کنید. بسیاری از صاحبان خانه های سنت لوئیس درب سکشنال پنجره دار را به جای درب سکشنال صنعتی فول ویژن انتخاب می‌کنند.

خبر خوب اینکه تنوع پنجره ها برای درب گاراژ چه از نظر طراحی مدرن و چه سنتی بی حد و مرز است. و پنجره ها بر روی درب گاراژ استیل و یا چوبی نصب می‌شوند.

نکاتی در مورد پنجره‌ها 

  • پنجره های درب ممکن است در بالا، پایین پهلو یا به صورت ردیفی روی درب نصب شوند. الگوی دو ردیف بسیار رایج می‌باشد.
  • شیشه پنجره می‌تواند شفاف یا مات باشد. عایق بندی شده یا ساده باشد. ساده یا تزئینی ، با جلوپنجره یا بدون آن باشد و موارد دیگر.
  • طرح های هندسی برای این پنجره ها شامل: بلند، کوتاه ، باریک ، پهن ، مربع ، قوسی یا گرد است. به طور خلاصه ، می‌توان طراحی پنجره درب گاراژ را کاملاً سفارشی کرد.

علاوه بر این، پنل های شفاف میزان نوری که وارد ساختمان می شود را افزایش می دهند. در نتیجه، نور مصنوعی و استفاده از لامپ های اضافی در طول روز غیرضروری به نظر می رسد. این خود یک صرفه جویی مهم را تضمین می کند. مشاغل و فضاهای صنعتی به چند دلیل درب های گاراژ با پانل شفاف (فول ویژن) را انتخاب می کنند. در صورت انتخاب درب سکشنال فول ویژن برای صنف کاری خود، برخی از مزایای زیر را که ممکن است به عملکرد شما کمک کند مرور می کنیم

نمای باز

بسیاری از اصناف تجاری که کارشان با مسائل مربوط به ایمنی مرتبط می‌باشد، یا مشاغلی که فروش محصولاتشان در گرو استفاده از نمایی با دید وسیع است از درب فول ویژن استفاده می‌کنند. به عنوان مثال، نمایندگی های فروش اتومبیل از بازدید مشتریان از چندین مدل که ممکن است برای خرید در نظر بگیرند، سود می برند. رستوران ها به همین دلیل از مزایای دید وسیع بهره مند می شوند. اگر مشتریان داخل ساختمان شما را ببینند، حتی اگر بلافاصله آنجا متوقف نشوند، احتمال اینکه آن را به خاطر بسپارند و بعداً در صورت داشتن یک طرح جذاب، داخل شوند و خرید کنند، بیشتر است. ایستگاههای آتش نشانی و دیگر خدمات نیز برای کار خود به دید خوبی نیاز دارند. این اصناف می‌توانند از درب فول ویژن بهره‌مند گردند.

نور طبیعی روز

 

یک درب سکشنال فول ویژن با پنل شفاف باعث می شود نور خورشید به طور طبیعی وارد محیط شود. این مسئله از بسیاری جهات برای محل کار شما مفید است. اول اینکه کارمندان معمولاً وقتی می توانند بیرون را ببینند روحیه کاری بالاتری دارند و داخل ساختمان شما با جاری شدن نور خورشید جلوه ای تازه به خود می گیرد. افرادی که در داخل کار می کنند نیز در صورت مشاهده بیرون ساختمان می توانند دقت عمل بالاتری داشته باشند. همچنین استفاده از گیاهان داخل ساختمان نیز در صورت وجود پرتوهای نور باعث شادابی و پویایی محیط کار می شود.

هزینه های کمتر انرژی

قبوض مصرفی با مبالغ پایین تر از مزایای بالقوه افزایش نور طبیعی در ساختمان شما است. با توجه به نوع کاری که انجام می‌دهید، این امکان وجود دارد که بتوانید در ساعات کاری لامپ کمتری روشن کنید. یا در فصول سردتر در صورت وجود نور مستقیم خورشید این امکان را دارید تا تاسیسات گرمایشی ساختمان را در حالت کم تنظیم کنید و کار شما در محل کار بدون مشکل ادامه یابد. این بخش از بهره مندی از مزایای درب فول ویژن بسیار جذب به نظر می‌رسد.

ارزش زیبایی

درب سکشنال صنعتی فول ویژن سبک و سیاق مدرنی ایجاد می کنند که به نمای بیرونی ساختمان شما ظاهری شیک و مدرن می‌بخشد. درب ساختمان شما اغلب اوقات اولین چیزی است که افراد می بینند. یک ساختمان با درب شفاف، حرفه ای تر و به روزتر به نظر می‌رسد و در ذهن افراد برجسته می شود.

نصب با کیفیت و ارائه خدمات

ما یک فروشنده مجاز درب‌های تجاری هستیم. به این معنی که در بازار برای سبک، دوام، کیفیت و موارد دیگر یکی از معتبرترین برندها می‌باشیم. قبل از اینکه فرآیند نصب را کامل کنیم مطمئن خواهیم شد که درب از هر نظر با نوع تجارت و کسب و کار شما مطابقت داشته باشد. شما قادر خواهید بود از میان تعداد زیادی درب فولادی و آلومینیومی با تعداد، اندازه، رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید. بعلاوه گزینه‌هایی مانند عایق بندی، ضمانت تولیدکننده و سایر موارد نیز پیش روی شما هستند.

ما فقط درب ها را نصب نمی کنیم. ما همچنین تعمیر و نگهداری، و تعویض قطعات را حتی در موارد اضطراری انجام خواهیم داد. پشتیبانی شرکت ورنا سیف در از دربهای گاراژ در طول سال و ارائه سرویس در مشکلاتی مانند تعویض پنل، شکستگی فنر و …  باعث صرفه جویی در هزینه شما می شود.

در دسترس بودن

ما می دانیم که زمان برای شرکت شما بسیار حیاتی است. بویژه در زمان بروز مشکل و نیاز به تعمیرات. اگر مشکلی برای درب گاراژ شما رخ دهد و به تعویض نیاز داشته باشد، نمی توانید صبر کنید تا مطابق برنامه زمانبدی، شرکت در محل حاضر شده تا در مدت زمانی طولانی به ارائه سرویس بپردازد. شما باید در اسرع وقت به حالت نرمال خود برگردید تا بتوانید وسایل نقلیه و تجهیزات را به داخل و خارج ساختمان خود منتقل کنید و از گم شدن محموله ها یا سایر مشکلات مرتبط با تردد خودداری کنید. ما برای کمک به شما خدمات سریعی در کل سال ارائه می‌دهیم.

سعی ما بر این است تا بلافاصله در اولین بازدید در مورد نصب درب تجاری متناسب با تقاضای مشتری اطلاعات مورد نیاز را در اختیار مشتری قرار داده و در کمترین زمان نسبت به نصب اصولی آن اقدام کنیم. ما ابزار، قطعات و تجهیزات به روز مورد نیاز برای نصب و راه اندازی و سرویس درب را با بالاترین کیفیت به مشتریان ارائه می دهیم.

جمع‌بندی

در پایان مقاله امیدواریم توضیحات ما در مورد درب سکشنال فول ویژن شناخت شما را از این درب ها کامل کرده باشد. درب فول ویژن با کاربری خاصی که دارد باعث لذت هرچه بیشتر مشتری در استفاده این درب خاص خواهد شد. اگر فضایی دارید که مطابق با نوع کاربری این درب هاست زمان را از دست ندهید و سریعا برای سفارش درب فول ویژن اقدام کنید.

ما در ورنادر بیش از 20 سال است که با موفقیت در شهرهای مختلف مشغول نصب و ارائه خدمات هستیم. ما برای هر پروژه ای که می پذیریم یک اصل ساده را حفظ می کنیم. اطمینان حاصل کنید که کار ما هر بار از انتظارات مشتری فراتر می رود. ما در ورنا در با رعایت اصول اولیه نصب قصد داریم تا میزان تقاضای خدمات مشتری را تا حد امکان به صفر برسانیم و این اصل را خط مشی شرکت قرار داده ایم موارد زیر تنها برخی از مزایایی است که در صورت انتخاب ورنا در برای نصب اصولی و سرویس درب فول ویژن کسب خواهید کرد:

اطلاعات تماس :

آدرس : تهران شهرک صنعتی صفادشت خ ۱۲ ام٬ پ ۱۱۳

فنی : ۰۹۱۲۹۶۱۲۸۳۰
خدمات پس از فروش : ۰۹۱۲۹۶۱۲۸۳۱
کارشناسان فروش : ۰۹۱۲۹۶۱۲۸۳۲ – ۰۹۱۲۹۶۱۲۸۳۳ ۰۹۱۲۹۶۱۲۸۳۴

یک دیدگاه بنویسید.

  1. با سلام فریم درب فول ویژن از چه جنسی است؟ آیا می‌توان از هر نوع شیشه داخل این درب استفاده کرد؟

    1. سلام بر شما دوست گرامی فریم درب فول ویژن معمولا از جنس آلومینیوم است و از پلی‌کربنات یا شیشه در پنجره آن استفاده می‌شود. بله از انواع شیشه استاندارد با ضخامت مطابق با فریم میشه استفاده کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 5 =

شروع گفتگو
ورنادُر تولید کننده انواع درب سکشنال
سلام
در ساعات کاری پاسخگوی شما هستیم