انواع موتور درب سکشنال ورنا

موتور درب سکشنال چیست؟

انواع درب های ورنا، چه درب سکشنال پارکینگی و چه درب سکشنال صنعتی  برای باز و بسته شدن نیاز به یک موتور درب سکشنال  یا درب بازکن ( دربازکن سکشنال زیر سقفی ) دارند تا پنل ها را در مسیر مشخصی که بستگی به نوع درب دارد در درون ریل ها باز و بسته کند. اگر شما جزو مشتریان ورنادر باشید می دانید که طبق هر سفارشی که شما به شرکت ورنا می دهید، کارشناسان ما مطابق با نوع سفارش شما موتور درب اتوماتیک سشکنال زیر سقفی مناسب و مورد نیاز شما را ارائه خواهند داد. ولی با این وجود سعی می نماییم تا در این مقاله معرفی کاملی از انواع موتور درب کرکره ای اتوماتیک سکشنال ورنا برای شما عزیزان داشته باشیم.

موتور-پارکینگی-ورنا

انواع موتور درب سکشنال زیرسقفی ورنا

انواع موتور های درب برقی پارکینگی ورنا در دو مدل 1000 نیوتن و 1200 نیوتن ارائه می گردد که با توجه به ابعاد درب شما، می توان یکی از این دو موتور درب های اتوماتیک را استفاده نمود. موتور درب برقی ریلی پارکینگی ورنا با بالاترین تکنولوژی روز دنیا تولید شده و دو سال گارانتی بدون قید و شرط را داراست.

گارانتی-موتور-ورنادر

به همراه موتور زیر سقفی پارکینگی ورنا چه چیزهایی را باید دریافت کنیم؟

خلاصه ای از مشخصات موتور درب برقی ورنا : پکیج موتور درب های برقی پارکینگی ورنا همانطور که در شکل زیر مشخص است، به همراه فتوسل، فلاشر، ریموت، ریل موتور و بقیه متعلقات به مشتریان عزیز ارائه می گردد. در پک های موتور پارکینگی سه نوع ریل موتور قابل ارائه است که بسته به ارتفاع درب شما قابل تغییر است، ولی به طور روتین سه نوع ریل موتور بر روی پک موتورهای درب سکشنال ورنا ارائه می شود، که عبارت است از:

موتور-پارکینگی-سکشنال-ورنا

 1. ریل موتور 3 متری
 2. ریل موتور 4 متری
 3. ریل موتور 5 متری

دفترچه راهنمای نصب موتور

توجه داشته باشید در هر پک موتور ورنا یک کاتالوگ موتور زیر سقفی که همان دفترچه راهنمای نصب موتور درب برقی ریلی می باشد، نیز وجود دارد که در این دفترچه که به صورت تمام رنگی و گلاسه چاپ گردیده به طور کامل مراحل مختلف نصب و راه اندازی و تنظیم موتور درب برقی ورنا توضیح داده شده است. برای دیدن این دفترچه اینجا کلیک کنید. در صورت مشاهده دفترچه راهنما و طی کردن مراحل نصب اگر همچنان مشکل یا سوالی در این مورد داشتید می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. کارشناسان فنی ما در اسرع وقت مشکل شما را مرتفع خواهند کرد.

کاتالوگ نصب موتور ورنا

قیمت موتور سکشنال ورنا و  روش خرید موتور درب برقی

شما می توانید جهت خرید موتور درب سکشنال زیر سقفی و یا اطلاع از قیمت موتور زیر سقفی با واحد فروش ورنا تماس گرفته و در صورت داشتن اطلاعات لازم، نوع موتور مورد نیاز خود را اعلام نموده و در مورد موتور درب برقی قیمت متناسب با آن و شرایط فروش موتور درب برقی را دریافت نمایید.

خدمات پس از فروش و تامین قطعات

ما در شرکت ورنا همواره بر این شعار خود پایبند بوده ایم که همواره بی رقیب در ارائه خدمات پس از فروش در ایران هستیم. ما با اعتماد به توان و تجربه و دانش فنی متخصصین خود تا پله آخر با شما مشتریان عزیز همراه هستیم و  تمامی قطعات موتور درب برقی و همچنین هر آنچه در مورد تعمیر موتور درب برقی ، و به طور کلی تمامی خدمات تعمیر ، تعویض و نگهداری درب سکشنال و قطعات وابسته به آن را به بهترین شکل ممکن ارائه می کنیم.

جمع بندی

اگر برای درب سکشنال پارکینگی خود نیاز به موتور دارید ولی نمی دانید جه نوع موتوری با چه میزان قدرت و سرعت مناسب درب پارکینگ شماست کارشناسان ما اینجا هستند تا شما را در انتخابتان یاری کنند. در بازار ایران شما با انتخاب های گوناگونی از انواع موتورهای پارکینگی رو به رو هستید. انتخاب یک موتور درب سکشنال پارکینگی می تواند از بسیاری از هزینه های اضافی آینده جلوگیری کند. موتورهای درب سکشنال ورنا، با توجه به تکنولوژی ساخت و بهره مند بودن از فناوری روز دنیا با توجه به قیمت بسیار مناسب آن نسبت به سایر موارد مشابه یک انتخاب جذاب برای شما خواهد بود. در عین حال ضمانت دو ساله بی قید و شرط شرکت ورنا بر روی این محصول دلیل محکمی بر کیفیت بالای این کالا می باشد.

نصب-درب-سکشنال

موتور درب سکشنال صنعتی به دلیل دارا بودن ابعاد بزرگ و همچنین وزن بالای درب، نسبت به موتور درب سکشنال زیر سقفی پارکینگی باید دارای قدرت و سرعت بیشتری باشد. این موتور ها بر خلاف نوع پارکینگی که در زیر سقف قرار می گیرد، معمولا در کنار درب نصب می شود، به همین دلیل به موتور درب سکشنال صنعتی، موتور درب اتوماتیک ساید نیز می گویند.

موتور-سکشنال-صنعتی

مشتقات و متعلقات موتور درب برقی ساید ورنا

 1. موتور
 2. تابلو فرمان
 3. زنجیر
 4. سیم سنسور
 5. کابل رابط
 6. کابل لبه حساس
 7. برد لبه حساس
 8. سنسور لبه حساس
 9. براکت و نبشی

انواع موتور سه فاز صنعتی ورنا

موتور سکشنال صنعتی ورنا در سه مدل قابل ارائه است:

 1. موتور صنعتی سکشنال 100 نیوتن ، 24 آر.پی.ام
 2. موتور صنعتی سکشنال 100 نیوتن ، 45 آر.پی.ام
 3. موتور صنعتی سکشنال 120 نیوتن ، 24 آر.پی.ام

موتور ساید ورنا با بالاترین کیفیت و با تکنولوژی روز دنیا تولید شده و به همین دلیل و با  اعتماد کامل به محصول خود دو سال گارانتی بدون قید و شرط برای موتور ساید زنجیری ورنا در نظر گرفته ایم.

گارانتی-موتور-ورنا

قیمت موتور درب برقی ساید ورنا

شما می توانید جهت خرید موتور درب برقی کرکره ای ورنا  با واحد فروش ورنا تماس گرفته و در صورت داشتن اطلاعات لازم، نوع موتور مورد نیاز خود را اعلام نموده و قیمت موتور درب سکشنال صنعتی  خود را دریافت نمایید.

خدمات پس از فروش و تامین قطعات

ما در شرکت ورنا همواره بر این شعار خود پایبند بوده ایم که همواره بی رقیب در ارائه خدمات پس از فروش در ایران هستیم. ما با اعتماد به توان و تجربه و دانش فنی متخصصین خود تا پله آخر با شما مشتریان عزیز همراه هستیم و  تمامی قطعات موتور درب سکشنال صنعتی و همچنین هر آنچه در مورد تعمیر موتور درب برقی ساید ، و به طور کلی تمامی خدمات تعمیر ، تعویض و نگهداری درب سکشنال و قطعات وابسته به آن را به بهترین شکل ممکن ارائه می کنیم.

جمع بندی

اگر برای درب سکشنال صنعتی خود نیاز به موتور دارید ولی نمی دانید جه نوع موتوری با چه میزان قدرت و سرعت مناسب درب شماست کارشناسان ما اینجا هستند تا شما را در انتخابتان یاری کنند. در بازار ایران شما با انتخاب های گوناگونی از انواع موتورهای صنعتی رو به رو هستید. انتخاب یک موتور درب سکشنال صنعتی می تواند از بسیاری از هزینه های اضافی آینده جلوگیری کند. موتورهای درب سکشنال ورنا، با توجه به تکنولوژی ساخت و بهره مند بودن از فناوری روز دنیا با توجه به قیمت بسیار مناسب آن نسبت به سایر موارد مشابه یک انتخاب جذاب برای شما خواهد بود. در عین حال ضمانت دو ساله بی قید و شرط شرکت ورنا بر روی این محصول دلیل محکمی بر کیفیت بالای این کالا می باشد.

شروع گفتگو
ورنادُر تولید کننده انواع درب سکشنال
سلام
در ساعات کاری پاسخگوی شما هستیم