درب پارکینگی ( مشکلات رایج)

وقتی صحبت از مشکلات رایج درب پارکینگی می‌شود همه ما بخشی از آن را تجربه کرده‌ایم. از تغییرات شرایط آب و هوایی گرفته تا فرسودگی طبیعی. نیاز به تعمیر در درب‌های گاراژ اجتناب ناپذیر است. برای حفظ عملکرد درب گاراژ، یک عیب یابی ساده درب گاراژ می‌تواند فرآیندی طولانی باشد.

در حالی که انجام برخی از تعمیرات و تعمیر و نگهداری بسیار وقتگیر از آن است که بتوانید به تنهایی آنها را تعمیر کنید، برخی از آنها می توانند راه حل های سریع و آسانی باشند که خودتان می‌توانید انجام دهید. با این حال، ترفند این است که مشکل را به سرعت شناسایی و رفع کنید تا از خسارات و هزینه های بیشتر در راه جلوگیری کنید.

با توجه به این موارد، در اینجا راهکار‌های ما برای حل پنج مشکل رایج درب گاراژ که ممکن است با آنها روبرو شوید، آمده است. پس آماده شوید و بیایید  آنها را تعمیر کنیم!

در وهله اول خاطر نشان می‌کنیم که انجام رفع اشکال باید با مسئولیت شما انجام شود. اگر مشکلات برای شما مشخص نیست یا نیاز به یک متخصص دارید، می‌توانید با همکاران فنی و متخصصین ما در ورنادر تماس بگیرید. آنها در اسرع وقت در محل حاضر شده تا اطمینان حاصل کنند که مراحل تعمیرات به درستی و ایمنی کامل انجام شده است.

 

درب گاراژ باز نمی‌شود

یکی از رایج ترین مشکلات درب پارکینگی باز نشدن آن است. خوشبختانه می توان آن را به راحتی حل کرد. موتور درب گاراژ با زنجیر و پیچ که به درستی کار نمی‌کنند برای کاهش اصطکاک نیاز به روغن کاری دارند. مقدار کافی روغن در طول پیچ یا زنجیر محرک بمالید و مابقی اضافی روغن را پاک کنید. در این موارد مشکل باید حل شود.

ریموت درب گاراژ کار نمی‌کند 

خرابی ریموت درب گاراژ یکی دیگر از مشکلات رایج با یک راه حل ساده است. ابتدا بررسی کنید که باتری ها به درستی وارد شده اند یا نیاز به تعویض دارند. اگر با این کار ریموت شما دوباره کار نمی‌کند، به دفترچه راهنمای خود مراجعه کرده و ریموت را دوباره برنامه‌ریزی کنید.

چگونه می توان زنگ زدگی های بد شکل را از درب گاراژ خود حذف کرد؟ 

زنگ زدگی یا خوردگی معمولا هنگامی ایجاد می‌شود که آهن برای مدت طولانی در معرض جریان هوا یا آب قرار گیرد. نه تنها زنگ زدگی ظاهر درب پارکینگی شما را تحت تاثیر قرار می‌دهد، بلکه می‌تواند قابلیت عایق سازی درب شما را برای جلوگیری از ورود خاک و سایر عناصر خارجی به خطر اندازد. برای از بین بردن این حالت، ابتدا بخش‌های کثیف درب را توسط مایع ظرفشویی تمیز کنید، سپس با پارچه آغشته به سرکه، زنگ زدگی‌ها و خوردگی را بسایید، زیرا سرکه یک حل کننده طبیعی زنگ زدگی است. اگر سنباده‌کاری و ایجاد تغییرات روی گارانتی درب شما تأثیر نمی گذارد ادامه دهید و منطقه آسیب دیده را سنباده بزنید و روی آن یک لایه جدید از پرایمر و رنگ بزنید.

نکته: با کار تعمیر و نگهداری سالانه در طول بهار یا پاییز، می‌توانید از ایجاد زنگ زدگی در آینده جلوگیری کنید.

درب گاراژ من نویز دارد و صدای گوش خراشی ایجاد می‌کند

دلایل مختلفی برای مشکلات این چنینی وجود دارد. با وجود این، همه مشکلات ممکن است با یک راه حل ساده رفع شوند. روغن کاری، سخت افزارهای شل، قطعات فرسوده یا غلتک های خراب همگی دلایل بروز این مشکل هستند. سعی کنید در ابتدا از روان کننده روی قطعاتی که صدای نا به هنجاری تولید می‌کنند استفاده کنید. با روغنکاری قطعات به شناسایی بهتر علت سر و صدای درب پارکینگی کمک می‌کنید.

درب گاراژ من دارای ترک، شکاف و شکستگی لاستیک هوابند است، راه حل چیست؟

وجود ترک در درب پارکینگی چوبی رایج است. برای جلوگیری از بدتر شدن آنها، از یک پرکننده یا عایق ضد آب ترک استفاده کنید. لاستیک‌های هوا بند (عایق) از نفوذ آب جلوگیری می‌کنند. این لاستیک همچنین از ورود هوا به داخل جلوگیری کرده و سر و صدای بیرون را کاهش می‌دهد. وجود آنها بسیار ضروری به نظر می‌رسد. اگر این قسمت از درب خراب یا ترک خورده باشد، ممکن است نیاز به تعویض داشته باشد. به راحتی می‌توانید لاستیک هوابند قدیمی را جدا سازید و یک لاستیک جدید نصب کنید. می‌توانید آن را از فروشگاه‌های مربوطه خریداری کنید.

جمع بندی

در پایان خاطر نشان می‌کنیم رعایت و دانستن این نکات همیشه برای شما مفید خواهد بود. اما جایگزینی برای تعمیر و نگهداری سالانه توصیه شده نیست. هر کاربر باید برنامه تعمیر و نگهداری سالانه را بر روی درب پارکینگی خود اجرا کند. که ما برای اطمینان از این که درب شما در تمام طول سال در سطح عالی است ، پیشنهاد نمی کنیم. به یاد داشته باشید ، اگر شما در استفاده از درب سکشنال به کمک نیاز دارید، همکاران و متخصصین ما در شرکت ورنادر آماده خدمت رسانی و کمک به شما عزیزان می‌باشند. منتظر تماس ها، انتقادات و پیشنهادت شما هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شروع گفتگو
ورنادُر تولید کننده انواع درب سکشنال
سلام
در ساعات کاری پاسخگوی شما هستیم