پنل درب سکشنال

پنل های درب سکشنال 

پنل های ورنا در دو مدل برای درب های سکشنال صنعتی و  پارکینگی عرضه می گردد. پنل های درب های سکشنال صنعتی و پارکینگی ورنادر دارای بالاترین ضریب استحکام می باشد که از سخت ترین آزمایشات ضریب ایمنی سربلند بیرون آمده است. پنل های درب  سکشنال  ورنا دارای تنوع بالا در طرح و رنگ می باشد. شما می توانید جهت مشاوره در مورد پنل درب زیر سقفی سکشنال و همچنین اطلاع در مورد قیمت و لیست موجودی به روز پنل ها، با شماره تماس 09129612834 تماس یا به صورت آنلاین اقدام به سفارش نمایید

پنل کلاسیک ورنا

پنل های  کلاسیک یا کتیبه دار شرکت ورنا یکی از زیباترین و البته پرفروش ترین پنل های درب سکشنال می باشد. این پنل ها از چندین مربع تشکیل شده است که تعداد این مربع ها به طول درب شما بستگی خواهد داشت. پنل های کلاسیک ورنا دارای تنوع بالا در طرح و رنگ می باشد اما به دلیل سازگاری با نمای ساختمان های ایرانی و غیر ایرانی رنگ طرح چوب پنل های کتیبه دار یکی از محبوب ترین رنگ این مدل می باشد.

پنل سطح صاف ورنا

پنل های سطح صاف به دلیل نداشتن طرح و مدل، قابلیت سازگاری با انواع نمای ساختمان ها و آپارتمان ها را دارد. پنل های سطح صاف ورنا علاوه بر زیبایی برای شما امنیت و آسایش را به ارمغان می آورد زیرا از بهترین مواد و تکنولوژی روز در ساخت پنل های سطح صاف ورنا استفاده شده است. پنل های سطح صاف ورنا در رنگ های مختلفی عرضه می گردد. اگر به دنبال پنلی هستید که در عین سادگی زیبایی را برای ساخنمان شما به ارمغان آورد ما پنل های سطح صاف را به شما پیشنهاد می کنیم.

پنل ریب ورنا

پنل های ریب یا خط دار درب های سکشنال ورنا یکی از مدل های پرفروش شرکت ورنا می باشد که علاوه بر عایق کردن از لحاظ تبادل دما و صدا زیبایی ساختمان شما را دو چندان می کند. در حال حاضر پنل های خط دار ورنا در مدل ها و رنگ های گوناگونی عرضه می شود. شما هم اکنون می توانید با شماره  09123066040  تماس یا به صورت آنلاین اقدام به سفارش پنل خط دار باب سلیقه خود نمایید

پنل مایکروریب ورنا

پنل های مایکروریب ورنا یکی دیگر از مدل پنل های محبوب عرضه شده در این شرکت می باشد که قابلیت و همخوانی مطابقت خود با هر نوع نمای ساختمانی را دارد و می تواند به صورت قابل ملاحظه ایی زیبایی ورودی ساختمان شما را افزایش دهد. برای اخذ اطلاعات قیمت و موجودی و یا خرید پنل مایکروریب با شماره 09129612834 تماس و یا به صورت آنلاین  اقدام نمایید.

شروع گفتگو
ورنادُر تولید کننده انواع درب سکشنال
سلام
در ساعات کاری پاسخگوی شما هستیم